Birçok sektörde olduğu gibi bu sektörde de ürünü (vincin kendisini) tedarik etmek artık çok zor değildir. Satış yapan birçok firma bulunsa da vinç yedek parça ihtiyacınız olduğunda, satışı gerçekleştiren firmaların çoğu ya teknik servis sağlayamamakta ya da var olan servis hizmetleri zamanında ulaştırılamamaktadır. Hal böyle olunca da işletmelerin ‘’bel kemiği’’ olarak nitelendirilen vinçlerin herhangi bir arıza yapması durumlarında işler durma noktasında gelmektedir. Bu durumun sonucunda ise belki de uygun fiyata aldığınızı düşündüğünüz bir sistem, arıza – bakım gibi durumlarda hızlı servis imkanlarının olmaması sebebiyle size gerçek manada çok pahalıya patlayabilir. Bu konuda maalesef ki yeterli bilinç oluştuğunu söyleyemeyiz.

Acil durumlarda teknik servis olanakları sunulması veya bozulan parçaların temin edilme garantisi olmayan bir kurumdan herhangi bir ürün almak ciddi manada başınızı ağrıtabilir. Çünkü düşündüğünüzde tüm sistem adeta duracak ve atölyeniz/fabrikanız işlevsiz duruma gelecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak adına vinç yedek parça bulundurma zaruriyeti olup olmadığını, eğer varsa da yedek parça temin süresini öğreniniz.

Bildiğiniz üzere, bu sistemler elektro mekanik düzeneklerdir ve her teknik uzmanın gerekli tamiratı yapamayacağı düzeyde komplike bir araçtır. Aynı durum temin edilecek yedek parça için de geçerlidir. Özellikle garantisi olmayan bir yedek parçayı kullanmaya başladığınız anda arıza verirse ne yapacaksınız? 20 yılı aşkın tecrübemizle garantili ve kaliteli vinç parçalarını sizlere sunmaktayız. Detaylar için lütfen bizi arayınız.

Kategori:

7/24 Vinç Bakım Tamir Servisi

+90 544 478 27 94

7/24 Servis

Servis araçlarımızla zamanında yerinde arıza tespit ve bakım hizmeti sunmaktayız.

UZMAN EKİP

20 yıla yakın süredir profesyonel kadromuzla mobil vinç bakım, arıza tespit, ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

UYGUN FİYAT AVANTAJI

Piyasa koşullarına göre uygun fiyatlarla gemi vinçlerinizi, mobil vinçlerinizi, tershane vinçlerinizin bakım ve tamiratını yapıyoruz.

Hazır Mobil Araçlar

Servis araçlarımız her an göreve hazır şekilde donatılmıştır. İşinizin aksamaması için en hızlı şekilde parça tedariği yapmaktayız.

Hemen Arayın