Vinç bom sökümü, vinç transferi, vinç halat değişimi, vinç elektrik elektronik işlemleri, arıza tespiti hizmetlerinde kolay bakım ve bol yedek parça parolasıyla her zaman yanınızdayız. 7/24 teknik servis, bakım, montaj, revizyon ve modernizasyon, sistem kurma, modifikasyon ve sistem değiştirme işlemleri sağlamaktayız.

Satış sonrası destek ve servisi, uzman ve güvenilir ekibiyle tam donanımlı şekilde, en kısa sürede servis işleminizi kusursuzca yerine getirir.

20 senelik tecrübemizle sistemin uzun ömürlü ve güvenilir çalışmasını sağlamak ana hedefimizdir. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızla teknolojinin son koşullarından faydalanarak firmamız hizmetine devam etmektedir. Vinç-Ser olarak klasik bakım ve teknik servis anlayışını tamamıyla değiştirerek ilerideki oluşabilecek arızaları da önceden tespit ederek sizlere bilgilendirme yapıyoruz.

Kaliteli ve Uygun hizmetimizle sizlere garantili teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

7 gün / 24 saat uzman ekiplerle acil müdahale.
Sürekli ürün performans takibi.
Garanti süresi boyunca ve sonrasında, uzman ekiplerce zorunlu periyodik bakım.
Eski teknolojik vinçlerin moderizasyonu.
Yerinde verilemeyecek uzun işlem gerektiren servislerde, yedek vinçler ile değiştrilerek üretimin devam ettirilmesi.
Olası arızaların önceden belirlenerek, her hangi bir zarar oluşturmadan tamir edilmesi
Stoktan teslim yedek parçalar ile hızlı bakım ve servis olanağı.
Acil destek hattı.
Dünya standardları konusunda bilgili profesyonel ekipleriyle detaylı olarak muayene ve bakım
İş Güvenliği tüzüğüne uygun raporlama ve sertifikasyon ile her hangi başka bir kuruluş gözetimine ihtiyaç duyulmaması

Endüstriyel işlerde kullanilan vinçler; Portal vinçler (ray üzerinde hareket eden), Portal taşıyıcı üzerine yerleştirilmiş vinçler (ray üzerinde taşıyıcılara yerleştirilmiş), Köprü vinçler (bas üstü vinçler), Belirli bir yere tespit edilmis sabit vinçler (tek halatli basit vinçler), Dağıtım ve montaj vinçler (konveyör taşıyıcı ve istifleme), Özel maksatli vinçler, Yoldışı vinçler, Kamyon üstü vinçler, Kamyon üstü, hidrolik, teleskopik ve katlanir bomlu vinçler, Pilonlu ve kablolu vinçler, El vinci (el çikrigi), Liman vinci, Rihtim vinci, Gemi vinci, Deniz vinci, Yüzer vinç, Dubali vinç, Kuyu, Sondaj Vinci, Pergel Vinç, Sabit Sütunlu Döner Vinç, Hareketli ve Seyyar Vinç, Kule vinçler, Mobil vinç (gezer vinç), Lastik tekerli vinçler, Paletli vinçler, Teleskopik bumlu, kafes bumlu vinçler diye çesitlerini sayabiliriz, bu çesitlere ilaveler yapilabilir.

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Kategori:

7/24 Vinç Bakım Tamir Servisi

+90 544 478 27 94

7/24 Servis

Servis araçlarımızla zamanında yerinde arıza tespit ve bakım hizmeti sunmaktayız.

UZMAN EKİP

20 yıla yakın süredir profesyonel kadromuzla mobil vinç bakım, arıza tespit, ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

UYGUN FİYAT AVANTAJI

Piyasa koşullarına göre uygun fiyatlarla gemi vinçlerinizi, mobil vinçlerinizi, tershane vinçlerinizin bakım ve tamiratını yapıyoruz.

Hazır Mobil Araçlar

Servis araçlarımız her an göreve hazır şekilde donatılmıştır. İşinizin aksamaması için en hızlı şekilde parça tedariği yapmaktayız.

Hemen Arayın