Her marka Vinçlerin , Bakım Onarım Hizmetleri uzman mühendis ve teknik ekibimiz tarafından test edilerek onaylı şekilde bakım ve onarım yapılmaktadır.

Onarım yaptığımız makinalar; Mobil Teleskop vinçler, kamyon üstü mobil vinçler, tavan vinçleri, limon vinçleri, tersane vinçleri, kule vinçler, marine lifter gibi vinçlerdir.

Tuzla bölgesinde bulunan mobil araçlarımızla her türlü çözüm üretmeye hazır personelimizle yerinde onarım konusunda uzmanız.

20 yılı aşkın tecrübemiz ile uzman personel kadromuz yurt dışı ve yurt içi firmalara vinç onarım hizmetini sağlamaktadır. EN TS 9001 ve EN TS 18001sertifkalarımızın yanında, aynı zamanda eğitim sertifikalarımız ile kaliteli ve garantili hizmet vermekteyiz.

Periyodik Bakım konusunda Vinç-Ser ve Shipyard 101 firmalarımız yılların verdiği know-how birikimi ile profesyonel şekilde vinç arızalarınıza kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

Vinç-Ser olarak Periyodik Bakım Hizmeti de vermekteyiz. Bu şekilde resmi makamlar tarafından da iş güvenliği gibi konularda problem yaşamayacaksınız. Detaylar için periyodik bakım hizmeti sayfamızı buradan inceleyebilirsiniz.

Kategori:

7/24 Vinç Bakım Tamir Servisi

+90 544 478 27 94

7/24 Servis

Servis araçlarımızla zamanında yerinde arıza tespit ve bakım hizmeti sunmaktayız.

UZMAN EKİP

20 yıla yakın süredir profesyonel kadromuzla mobil vinç bakım, arıza tespit, ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

UYGUN FİYAT AVANTAJI

Piyasa koşullarına göre uygun fiyatlarla gemi vinçlerinizi, mobil vinçlerinizi, tershane vinçlerinizin bakım ve tamiratını yapıyoruz.

Hazır Mobil Araçlar

Servis araçlarımız her an göreve hazır şekilde donatılmıştır. İşinizin aksamaması için en hızlı şekilde parça tedariği yapmaktayız.

Hemen Arayın