Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Gemi Vinçleri, Tersane Mobil Vinçleri kaldırma ve taşıma çözümlerine ek olarak, kapsamlı bir bakım desteği sunuyoruz. Ayrıca ekspertiz, onarım, parça değişim ve yerinde servis dahil olmak üzere tam iş döngüsü desteği sağlıyoruz.

Arızalı Vinçleriniz için mobil techizatlı araçlarımızla anında sorunlarınıza müdahele ediyoruz.

Hidromotor Temini; Hidromotor Revizyonu; Hidromotor Montajı. Her marka ve model hidromotor tedariği yapıyoruz.

Vinç, satışı yapılan tüm vinç çeşitlerinin yedek parça temini, periyodik bakımı ve onarımı

Mobil Vinç transfer hizmeti ile sorunsuz şekilde transfer işlemleriniz yapılmaktadır.

Halat değişimleriniz profesyonel şekilde güvenli bir şekilde gerçekleştiririz.

Bom söküm hizmeti detayları için bize ulaşınız

Vinçlerinizin Elektrik ve Elektronik arızaları uzman ekibimiz tarafından kısa süre içinde çözülmektedir.

Gemilerin ekipmanlarının tamir ve bakım işlerinde teknik olarak yurt içi ve yurt dışı her türlü ihtiyaca cevap verebiliriz.

Arızalanmış veya onarım ihtiyacı olan tüm vinç sistemlerinin yedek parçaları temin edilmekte olup, her marka ve modele uygun vinç ve iş makinası ekipmanı sağlıyoruz.

Zoomlion, Magni, Palfinger-Sany, Terex grubu ( DEMAG, BENDINI, AMERICAN, PPM, P&H) vinçlerinizin mevcut durumu, arızası ve muhtemel yedek parça tedariği

Firmamız tüm vinç modellerinin bakımlarını düzenli aralıklar ile gerçekleştirir. 3 ayda 1 olmak üzere yılda toplam 4 kere bakım yapılmalıdır.

Petrol platformlarının bakım, söküm işleri profesyonel kadromuz tarafından düzenli yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Vinç-Ser

Vinç-Ser, 1998 yılında mobil vinç sektöründe satın sonrası hizmet vermek amacıyla ilk olarak Mak-Ser Makine ismiyle faaliyetlerine başlamıştır.

Satış Sonrası Hizmet

Tamir ve bakım hizmetlerinde satış ve bakım sonrası hizmet konusu oldukça önem arz etmektedir. Bu konuda müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Ekspertiz

Ekspertiz başta olmak üzere revizyon, arıza tespit, halat değişimi, makara bakım ve teknik servis hizmeti verilir.

Güvenilir Firma

Tüm mekanik vinçler, hidrolik vinçler, mobil vinçler, kule vinçler ve gemi vinçleri için bakım hizmeti vermekteyiz.

Uygun Fiyat Avantajı

Piyasa koşullarına göre uygun fiyatlarla gemi vinçlerinizi, mobil vinçlerinizi, tershane vinçlerinizin bakım ve tamiratını yapıyoruz.

Deneyimli Personel

Deneyimli kadromuzla arıza tespitini, parça teminini ve oranımını en kısa zamanda yapıp, işlerinizin aksamadan devam etmesi için ekstra çaba harcarız.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yurt içi ve yurt dışı birçok firmaya mobil vinç bakım, vinç yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Hızlı Servis

Vinç arızalarınıza donanımlı araçlarımızla en kısa sürede müdahele etmekteyiz. İşinizin aksamaması için tamir ve parça tedariğinde hızlı bir şekilde aksiyon almaktayız.

20 Yılı Aşkın Tecrübe

1998 yılından günümüze sektörde güvenilen bir marka olarak tüm tecrübemizi yaptığımız işe yansıtmaktayız. Detaylı bilgi almak bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Deneyimli Personel

Konusunda uzmanlaşmış personelimizle ekstra ücretlendirme ile karşılaşmazsınız. Doğru arıza tespiti ve doğru bakım yöntemi ile uygun tamir ücretleri ile karşılaşırsınız.

Hidro Motor Tamir Servisi

Satış Sonrası Hizmet

Tamir ve bakım hizmetlerinde satış ve bakım sonrası hizmet konusu oldukça önem arz etmektedir. Bu konuda müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Bizi Arayın

+90 544 478 27 94

Size Anında Fiyat ve Bilgilendirme Yapalım

Hemen Arayın