Konteyner, tanker, ambar kapakları, ambar kapak pistonları, hidromotor, fan, fan motoru, halat ırgatları, halat değişimleri, tambur onarım ve bakımları uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Tuzla bölgesinde bulunan mobil araçlarımızla her türlü çözüm üretmeye hazır personelimizle yerinde onarım konusunda uzmanız.

Sörveyler temel olarak gemilerin fiziksel kondisyonu, güverte, elektrik ve makine donanımlarının hasar, aksaklık tepsitleridir ve bu aksaklıklar tersanelerde, gemi seyirdeyken yine sörveyörler tarafından kontrol edilmek kaydıyla iyileştirilmesidir. Genel gemi bakım, havuz, kızak işleri, yüzey hazırlığı, tank bakımı, şaft pervane işleri, boru yenileme işleri, saç işçiliği, mekanik işler, güverte işleri, elektrik ve elektronik işleri.

Kategori:

7/24 Vinç Bakım Tamir Servisi

+90 544 478 27 94

7/24 Servis

Servis araçlarımızla zamanında yerinde arıza tespit ve bakım hizmeti sunmaktayız.

UZMAN EKİP

20 yıla yakın süredir profesyonel kadromuzla mobil vinç bakım, arıza tespit, ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

UYGUN FİYAT AVANTAJI

Piyasa koşullarına göre uygun fiyatlarla gemi vinçlerinizi, mobil vinçlerinizi, tershane vinçlerinizin bakım ve tamiratını yapıyoruz.

Hazır Mobil Araçlar

Servis araçlarımız her an göreve hazır şekilde donatılmıştır. İşinizin aksamaması için en hızlı şekilde parça tedariği yapmaktayız.

Hemen Arayın