Her marka Vinçlerin , Bakım Onarım Hizmetleri uzman mühendis ve teknik ekibimiz tarafından test edilerek onaylı şekilde bakım ve onarım yapılmaktadır.

Vinç-Ser olarak vinç bakım ve tamir hizmeti verilmektedir. Tecrübeli kadromuz ile gereken bakım ve onarım hizmetleri tarafımızdan titizlikle sağlanmaktadır. Bakım ve onarım esnasında mekanik bakımlarının yanında elektrik bakım ve onarımı da sağlanmaktadır. Geniş hizmet kollarımızla gerekli onarım ve bakım desteğini sizlere sunmuş oluruz.

Sizlere mobil araçlarımızla 7/24 vinç tamir ve bakım hizmeti sağlayan firmamız, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı amaç edinmiştir. En uygun fiyat seçenekleriyle kaliteli ve garantili şekilde vinç bakım ve onarım hizmetini bizden alabilirsiniz. Detaylar için lütfen bize ulaşınız.

Kategori:

7/24 Vinç Bakım Tamir Servisi

+90 544 478 27 94

7/24 Servis

Servis araçlarımızla zamanında yerinde arıza tespit ve bakım hizmeti sunmaktayız.

UZMAN EKİP

20 yıla yakın süredir profesyonel kadromuzla mobil vinç bakım, arıza tespit, ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

UYGUN FİYAT AVANTAJI

Piyasa koşullarına göre uygun fiyatlarla gemi vinçlerinizi, mobil vinçlerinizi, tershane vinçlerinizin bakım ve tamiratını yapıyoruz.

Hazır Mobil Araçlar

Servis araçlarımız her an göreve hazır şekilde donatılmıştır. İşinizin aksamaması için en hızlı şekilde parça tedariği yapmaktayız.

Hemen Arayın