Madencilik, Gemi vinçleri, Yangın söndürme araçları, Endüstriyel Vinçler, Paletli İş makineleri
Araç Üstü Ekipman, Lokomotif gibi sistemlerde kullanılan vinçlerin tüm kontrol kartları , uzaktan kumanda kartları tamiri teknik servislerimizde verilmektedir.

Teknik servislerimiz bünyesinde her marka ve her model vinçlerde bulunan tüm elektronik parçaları tamir ediyoruz. Vinç kontrol kartları tamiri , vinç operatör panelleri tamiri ve ayrıca vinç kumanda panolarında bulunan tüm kart ve sürücüleri tamir ediyoruz.

İnşaat ve Gemicilik sektöründe kullanılan mobil vinçler tamamen elektronik tam donanımlı elektronik kartlardan oluşmaktadır, vinç tüm kumanda sistemini kontrol eden kartlar herhangi bir kart arıza yaptığında tüm makinayi etkiler ve çalışmamasına sebep olur, bu tip sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Bize ulaşıp gerekli bilgiyi ve kart tamirinizi yaptırabilirsiniz.

Marka model gözetmeksizin arızalı kartlarınızı tamir ediyoruz. Tek şartımız bilinçsiz müdahale olmamasıdır, kesinlikle profesyonel olmayan bir firmada tamir ettirmeye çalışmayın çünkü kartınız bir daha asla tamir olmayabilir. Garantili vinç kart tamirleri için bizi arayınız, Vinç kartları eskavatör kartları tamiri, mobil vinçler bekoloder elektronik kart tamiri için bizi arayabilirsiniz.

Kategori:

7/24 Vinç Bakım Tamir Servisi

+90 544 478 27 94

7/24 Servis

Servis araçlarımızla zamanında yerinde arıza tespit ve bakım hizmeti sunmaktayız.

UZMAN EKİP

20 yıla yakın süredir profesyonel kadromuzla mobil vinç bakım, arıza tespit, ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

UYGUN FİYAT AVANTAJI

Piyasa koşullarına göre uygun fiyatlarla gemi vinçlerinizi, mobil vinçlerinizi, tershane vinçlerinizin bakım ve tamiratını yapıyoruz.

Hazır Mobil Araçlar

Servis araçlarımız her an göreve hazır şekilde donatılmıştır. İşinizin aksamaması için en hızlı şekilde parça tedariği yapmaktayız.

Hemen Arayın